Właściwości i funkcje lecznicze Kurkuminy

sprawdź na co pomaga kurkumina i jakie jest jej działanieKurkumina - najważniejsze informacjeKurkumina, a choroby żołądkowo-jelitoweKurkumina, a cukrzyca
Działanie przeciwzapalne KurkuminyKurkumina, a łuszczycaKurkumina, a rak
Kurkumina, a zapalenie układu pokarmowegoKurkumina dla sportowców i ludzi aktywnychKurkumina, a AIDS
Kurkumina, a choroba zwyrodnieniowa stawówKurkumina, a układ krążeniaKurkumina, a depresja
Kurkumina, a wątroba i choroba dróg żółciowychKurkumina, a astma i alergiePiperyna
Kurkumina jako przeciwutleniacz

kurkumina w kapsułkach

FUNKCJE KURKUMINY

Najważniejszymi funkcjami leczniczymi ekstraktu z kurkumy są: działanie przeciwzapalne oraz działanie przeciwutleniające. Kurkumina ze względu na posiadanie tych funkcji może być pomocna przy wspieraniu leczenia szeregu różnych schorzeń, pozornie ze sobą niepowiązanych - posiadających jednak czynnik wspólny, którym zazwyczaj jest stan zapalny.

SKUTECZNOŚĆ KURKUMY

Leczenie opisanych wyżej schorzeń może przebiegać w ramach medycyny konwencjonalnej, dla pacjenta oznacza to jednak często ubytek na zdrowiu - w postaci osłabionej odporności na skutek stosowania specjalistycznych leków lub antybiotyków. Nasza propozycja to zwrócenie się do natury, która w swoim bogactwie obdarzyła nas tak korzystną dla zdrowia substancją, jaką niewątpliwie jest kurkumina. Tysiące osób zdążyły się już przekonać do skuteczności preparatu Kurkumina 95 - najwyższy czas abyś do nich dołączył!

W tym dziale znajdziesz informacje związane z ekstraktem z kurkumy (kurkuminą), oraz piperyną. Dowiedz się, dlaczego działanie kurkuminy jest skuteczne jako metoda suplementacji przy określonych schorzeniach.