Kurkumina 95™ - 60 kapsułek

79,00 zł Brutto

Na miesiąc dla 1 osoby

ekstrakt-standaryzowany.jpgkapsułki z kurkuminą vegan.jpg

EAN-13: 5905279845220

Wyślemy do Ciebie już za:

jakosc-czyni-cuda.jpg

700 mg ekstraktu 66:1 w dawce dziennej (2 kapsułki)
Wysoka standaryzacja na kurkuminę zapewnia gwarancję jakości.
20x lepsza przyswajalność dzięki dodatkowi piperyny w stosunku do surowca bez dodatku piperyny*
100% natury bez glutenu, cukry, metali ciężkich
Kapsułki z celulozy roślinnej, przyjazne wegetarianom i weganom.

9kaps_odpowiednik_250g.jpg


 

Produkt przebadany mikrobiologicznie oraz fizykochemicznie. (kliknij i zobacz)

Stężenie kurkuminy potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. (kliknij i zobacz)

Informacja alergiczna: Nie zawiera skorupiaków, jaj, ryb, orzechów, soi, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.

Produkowane bez użycia szkodliwych rozpuszczalników, sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć. 

 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ! 

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

POTĘŻNY EKSTRAKT 66:1

Do wyprodukowania 1 KG ekstraktu wykorzystano 66 kilogramów indyjskiej kurkumy Curcuma Longa. Do produkcji ekstraktów podobnych pod względem zawartości kurkuminoidów, ale nie kurkuminy, wykorzystuje się zazwyczaj od 20 do 30 KG kłącza kurkumy.

Oznacza to, że Kurkumina 95­™ jest produktem dwukrotnie, a często nawet 3-krotnie wydajniejszym od łudząco przypominających ją preparatów na rynku.

 

FORMUŁA DOCENIONA NA ŚWIECIE

Formuła C3 Complex® firmy Sabinsa®, stanowiąca główny składnik Kurkuminy 95™, otrzymała nagrodę w kategorii Osiągnięcie Naukowe przyznaną przez Nutrition Business Journal.

 

Najbezpieczniejszy i najbardziej wszechstronny fitoskładnik

C3 Complex® uzyskał status ogólnie uznanego za bezpieczny (GRAS) po kompleksowym przeglądzie danych dotyczących bezpieczeństwa i toksykologii przez niezależny zespół naukowców cieszących się międzynarodową renomą. Jest to jedyny ekstrakt kurkumy na rynku, który został zweryfikowany i uznany przez USFDA (Agencja Żywności i Leków) za zgodny z GRAS.


kurkumina

Inny produktKurkumina 95™
Wysoka przyswajalność lub
Dawka dzienna kurkuminyZazwyczaj niewystarczająca 532 mg
Ekstrakt standaryzowany lub 
Piperyna dla lepszej wchłanialnościZazwyczaj mała dawka, lub brak 9,5 mg w dawce dziennej
Jakość potwierdzona badaniami
Delikatne kapsułki roślinne lub
Kraj pochodzenia IndieKURKUMA, A KURKUMINOIDY I KURKUMINA

kurkumina z piperynąKurkuma może zawierać 3 różne kurkuminoidy – są nimi dimetoksy-kurkumina, bis-dimetoksy-kurkumina, oraz najsilniejszy medycznie jej składnik, czyli kurkumina.

Jeśli jakiś preparat standaryzowany jest na 95% zawartości kurkuminoidów, to nie koniecznie oznacza, iż znajdziemy w nim takie samo stężenie kurkuminy (zazwyczaj jest to 30-50%), a to przecież ona jest najbardziej pożądaną substancją, której funkcje na organizm chcielibyśmy wykorzystać. Jesteśmy dumni, mogąc zaoferować Państwu jeden z nielicznych produktów na europejskim rynku z najwyższą standaryzacją kurkuminy – 80%. Dodatkowo nasza kurkumina jest przyjazna dla wegetarian dzięki kapsułkom wegetariańskim produkowanym z celulozy roślinnej.
Lepsze zdrowie z Kurkuminą

Chcesz poprawić stan swojego zdrowia? >> Kurkumina jest dla Ciebie!Składnik aktywnyDawka dzienna
Ekstrakt z kłącza kurkumy700 mg
w tym kurkuminoidy (95%)665 mg
w tym kurkumina (80%)532 mg
Ekstrakt z czarnego pieprzu10 mg
w tym piperyna (98%)9,5 mg
Pozostałe informacje
Kapsułek w opakowaniu60 kapsułek
Rodzaj kapsułekWegetariańskie
Sugerowana dawka dzienna2 kapsułki
1 opakowanie wystarcza na30 dni

Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku. Popić dużą ilością wody. Zaleca się przyjmowanie z tłuszczami, np. olejem lnianym lub oliwą z oliwek (kurkumina jest liposomalna, tzn. rozpuszcza się w tłuszczach).

Skład: ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa) standaryzowany na 95% zawartości kurkuminoidów w tym min. 80% kurkuminy, substancja przeciwzbrylająca: celuloza mikrokrystaliczna; ekstrakt z czarnego pieprzu (Piper nigrum) standaryzowany na 95% zawartości piperyny, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; otoczka kapsułki: celuloza roślinna.

Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 24 g.

Informacja alergiczna:
Nie zawiera skorupiaków, jaj, ryb, orzechów, soi, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.

Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: GIS-ŻP-SD-4230-05538/KC/16

*Jacek M. Jankowski, Kurkuma jako lek przeciwzapalny i przeciwnowotworowy, © Borgis - Postępy Fitoterapii 2/2004, s. 87-90 [Dostęp: 23.09.2019]

Kurkuma_pieprz_Kurkumina_1.jpg

Weź zdrowie w swoje ręce dzięki naturalnemu, standaryzowanemu ekstraktowi z kurkumy w kapsułkach z dodatkiem ekstraktu z czarnego pieprzu w postaci piperyny.


Za zbiory najlepszej kurkumy na świecie odpowiada:

Sami Labs Limited >> 19/1, 19/2, 1st Main, 2nd Phase, Peenya Industrial Area, Bengaluru, Karnataka 560058, Indie

Za doskonały proces ekstrakcji odpowiada:

Sabinsa Europe GmbH >> Monzastraße 4, 63225 Langen (Hessen), Niemcy


gwarancja-yango-200100-dniowa GWARANCJA
Naszą misją jest zapewnienie Ci bezpiecznej drogi ku zdrowiu i pełnej satysfakcji. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów i ich skuteczności. Jeśli jednak z jakichś przyczyn nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz zwrócić każde nieotwarte opakowanie, a my oddamy Ci pieniądze.

Path: > > Kurkumina 95™ - 60 kapsułek